سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ثبت نام مسابقه اتاق فرار(سری جدید)
اين تايپيك فعلا جهت انتخاب داوطلب است و شما ميتوانيد در اين تايپيك براي مسابقه بزرگ اتاق فرار اعلام امادگي كنيد.
تماس فرت 11 11 11 11 11 11
.........................................................................................................................................................................
سری جدید مسابقه اتاق فرار!
خب من طی اشاره ای که عرشا داشت به سری مسابقات اتاق فرار که من برگزار میکردم ، به این فکر افتادم یک سری جدید اتاق فرار رو با شما راه بندازم!
اما دلیل اینکه خیلی وقت بود مسابقه ای راه ننداخته بودم این بود که  راه و روش مسابقه تکراری و بی رمق شده بود. ولی اینبار قراره یک مسابقه متفاوت داشته باشیم!
شما قراره وارد یک اکانت نا فعال توی انجمن بشید . یعنی همه شرکت کننده ها با هم . البته تا زمانی که رمز اتاق بعدی رو پیدا کنید . بعنی رمز اکانت بعدی رو پیدا کنید و وارد اون اتاق بشید و در نهایت بتونید از اونها فرار کنید و وارد اکانت خودتون بشید. که واسه این دو راه هست که باید با مدیر ها صحبت کنم.
1-اگه مدیر ها اجازه بدن من وارد اکانت شما میشم و رمز ها رو تغیر میدم و میرم بیرون و دیگه داخل نمیشمچون اگه بشم شما متوجه میشید و کلا اونها یک هفته وقت دارن که وارد اکانتشون بشن.پس یعنی اگه یک هفته گذشت وکسی وارد نشد باخته و من رمز اکانتش رو بهش میگم .(ای کاش میشد نگیم تا هیجان بره بالا)

2-اگه مدیر ها به خاطر سو پیشینه من اجازه ندن. در این صورت وقتی بازی به همون مرحلهای که وارد اکانت فعال میشن برسه میان و تو چت باکس اعلام میکنن رمز ورودشون رو مثلا و وارد اکانتشون میشن.

البته فعلا بینیم تایید میشه یا نه یک کاریش میکنیم.

توی اون اکانتی که هستن یک سری رمز و سرنخ مخفی شده یعنی امکان داره به شما یک یاداشت اومده باشه یا یک اعتبار یا یک پیام خصوصی و کلا حتی پروفایلتون. پس باید با کمک هم این ها رو پیدا کنید و بیاید از اون اکانت بیرون.

چه جوری باهم ارطبات برقرار کنید ؟ همین طور که میدونید چت باکس بسته است برای غیرفعال ها. یا من این راه رو بهتون میگم یا نمیگم خودتون پیدا میکنید. البته اگه نگم جذاب تره!
فعلا ببینم شما چه قدر استقبال میکنید. در ضمن این رو به یاد داشته باشید شاید نتونید به مدت یک هفته مثل یک کاربر عادی تو انجمن باشید.
زیر این پست میتونیین اعلام آمادگی کنید!
(مسابقه بعد امتحان ها است!)
[تصویر:  photo_2019-01-07_09-55-02.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila
آره دیگه
آقو مُویُم هستُم
resim

Dub dub 
پاسخ
(2017/08/19، 04:03 PM)king نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين تايپيك فعلا جهت انتخاب داوطلب است و شما ميتوانيد در اين تايپيك براي مسابقه بزرگ اتاق فرار اعلام امادگي كنيد.
تماس فرت 11 11 11 11 11 11

قضیه این مسابقه چیه؟
درس گرفتن از اشتباهات خودت هوشمندانه است ولی درس گرفتن از اشتباهات دیگران هوشمندانه تره. 3
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
برو تو جستوجو بنويس اتاق فرار.
پاسخ
منم هستم
پاسخ
برای کجا رو میخواید برید؟؟ تهران دیگه؟
این همه وقت دنبال خونۀ SILC بودیم نه SILK !
پاسخ
نه بابا تو سايت انجام ميشه
پاسخ
خب پس مننننن با افتخاررررر
این همه وقت دنبال خونۀ SILC بودیم نه SILK !
پاسخ
فقط همينا هستين
پاسخ
ی توضیحی بده ک بچه ها جذب بشن  
کی حال داره بره بِسِرچه
resim

Dub dub 
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد