سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کلبه وحشت در بندر انزلی!!!
(2017/08/15، 12:00 AM)SH.B.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/14، 09:04 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من باور دارم 111

منم همینطور.
میگما همه بروبچ انجمنو جمع کنیم به جای شمال بریم اینجا 19 19 19

اتفاقا منم داشتم به همین فکر میکردم2122
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
(2017/08/15، 11:26 AM)Viliam Sherlock Scott holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه های انجمنوجمع کنیدبریم...منم باوردارم چرانباشه اینهمه واقعی اینم یکیش مگه ایران چشه ...منومیناکه اساسینیم فکرنمیکنم بترسیم خودمون کافییم حالاشماهم میخوایدبیایدآهان آیداهم خوبه بیادباارواح حرف بزنه من فکرمیکنم آیدانمیترسه یه حسی بهم بگم...نمیدونم خیلی ترسناکه حسم............ .

21آره من ارواح رو دوست دارم حتما میام باهاشون حرف بزنم4
پاسخ
ممکنه وجود داشته باشه ولی این مورد واقعی نیس.چون اولا مکانش قبل از پلیس راه تالشه دوما عکسا جور در نمیاد و از همه مهم تر من خودم گیلانیم و صحت این موضوع رو به شـــــــــــــــــــدت تکذیبـــــــــــــــ مینمایم.و اینکه یادتون نره که قدرت ذهنی انسان فوق العاده بالاس.
روزی میرسد،
که خواهمش یافت...
آن چیز را میگویم،
همان دیگر!
همان که جای خالیش در دلم قلقلکم میدهد! ...

پاسخ
(2017/08/15، 11:26 AM)Viliam Sherlock Scott holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه های انجمنوجمع کنیدبریم...منم باوردارم چرانباشه اینهمه واقعی اینم یکیش مگه ایران چشه ...منومیناکه اساسینیم فکرنمیکنم بترسیم خودمون کافییم حالاشماهم میخوایدبیایدآهان آیداهم خوبه بیادباارواح حرف بزنه من فکرمیکنم آیدانمیترسه یه حسی بهم بگم...نمیدونم خیلی ترسناکه حسم............ .

منو نگفتی ها.من خودم یه پا اساسینم.یعنی من از وقتی یادمه با هر وسیله ممکن دارم اساسین بازی میکنم 22
اون روحه هم با خودم شبم من کشیک وایمیستم.آره ما اینیم داداش 2
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
اوکی باباتسلیم...چه ابهت آب شدم...
I am Sherlocked
پاسخ
ینی می خای بگی اونجا یه منطقه خاص نظامیه ؟

من که همچین چیزی فکر نمی کنم

ذهن انسان خیلی قدرتمنده

تلقین این یه چیز خیلی مهمه

21 13  78
پاسخ
شما که الان گفتی :
 ««اینکه اگر با ورود به اون محدوده، واقعا تنفس سخت بشه و سنگینی هوا احساس بشه، اون وقت جای تأمل داره...»»
بعد الان می گی شایعست

21 13  78
پاسخ
(2017/08/18، 12:54 AM)blue نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/17، 12:38 PM)Caesar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ینی می خای بگی اونجا یه منطقه خاص نظامیه ؟

من که همچین چیزی فکر نمی کنم

ذهن انسان خیلی قدرتمنده

تلقین این یه چیز خیلی مهمه

نه ! منطقه نظامی چیه؟! منظورم این نبود!

من صفحات وب مربوط به به این مطلب رو بررسی کردم. همه شون بلا استثنا از یک مطلب کپی شده بودن. یعنی ساختار کلی متن مطلب، یکسان بوده.
یعنی یه آدم بیکار اومده این مهملات رو به هم بافته و منتشر کرده و به چشم برهم زدنی توی صفحات وب منتشر شده.
اگر چنین چیزی حقیقت داشت که دیگه حداقل من که توی همین استان زندگی میکنم، باید یه چیزی میشنیدم.

یه چیز دیگه اینه که اگر این مطلب توی تلگرام منتشر شده باشه، احتمالش زیاده که متن اصلی، یک یا چندتا تگ داشته باشه و شاید تگ ها با نیم فاصله و... منحصر به فرد شده باشن.
خوب این کار کمک می کنه که بشه با استفاده از خاصیت جستجو داخل محیط تلگرام، اون مطلب رو ردگیری کرد. حتی الان دیگه ربات جستجو در اختیار کاربران تلگرام هست.
با این کار میشه فهمید چقدر اون پیام  دست به دست شده.
چقدر توجه ها رو جلب کرده.
شایعه چقدر تأثیر داشته و ... 

البته این احتمال هم وجود داره که قاچاقچی های چوب یا کارگاه های تولید مشروبات الکلی یا مواد مخدر، میخواستن با این شایعه توی اون روستا برای خودشون یه منطقه امن ایجاد کنن و بدون مزاحمت به فعالیت های کثیف شون بپردازن.

دوست عزیز شما اصلا وارد اون منطقه و جنگلش شدی؟!1
من خودم پایین مطلب گفتم که صحت اش مشخص نشده!
درسته ممکنه بعضی ها شایعه درست کنن!
اما ما نمیتونیم بگیم که شایعه است یا نه22مگر اینکه با چشم خودمون ببینیم22
پاسخ
موافقم

21 13  78
پاسخ
جووون عجب چیزیه 4 24
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد