سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کلبه وحشت در بندر انزلی!!!
سلام دوستان4
من این مطلب رو چند وقت پیش خوندم ولی اصلا باورم نمیشد که همچین مکان ترسناکی در ایران وجود داشته باشه2122
کلبه وحشت در بندر انزلی:
resim
روستایی در نزدیکی بندر انزلی به اسم(هفت دغنان) با نام کلبه وحشت شناخته می شود.
resim
در قسمت غرب، جنگلی بسیار زیبا و فوق العاده وجود دارد ولی برای تاریکی شب اصلا جای مناسبی نیست. جنگلی که در شب به گفته شاهدان عینی سرو صداهای زیادی دارد و در قسمت شرقی روستا که به محض ورود متوجه می شوید که تنفس مقداری سخت می شود و هوا سنگین می شود.اما چرا؟
در قسمت بیرونی این روستا خانه متروکه ای وجود دارد که می گویند هر کسی یک شب را تا صبح در آن طاقت بیاورد ارواح، آن شخص را ثروتمند میکنند.
مردم جرات نزدیک شدن به این محل رو ندارند. اولین بار درسال 1365 یعنی 29 سال پیش 4 پسر دانشجو سعی میکنن شهامتشون رو محک بزنن و یک شب اونجا بمونن 2 نفر همون سر شب فرار میکنن و اما  2نفر دیگر می مانند که یکی از آن ها دیوانه شد و دیگری سکته کرد و همانجا مرد.
البته 2 نفری که فرار کردند هم حال خوشی ندارند با این مرگ و با این داستان تلخ درب آن خانه پلمپ شد ولی این پایان ماجرا نبود… 4سال بعد این بار 3 دختر دانشجو که سعی داشتند به بقیه ثابت کنن از هیچ چیز نمی ترسند تصمیم گرفتن از پشت خانه و مخفیانه وارد آنجا شوند که این بار هم حادثه ای وحشتناک در انتظار بود.
resim
 روز بعد دختری رو در300 متری آن خانه در جنگل پیدا کردند که داخل درختی پنهان شده بود و از ترس میلرزید و با انگشت خانه را نشان می داد. پلمب شکسته شد و در کمال تاثر جسد 2 دختر بیچاره پیدا شد و علت مرگ هر دو سکته و مرگ آنی بود چشمان هر 2 باز و به یک نقطه خیره شده بود و دختر سوم که زنده مانده بود 4 روز بعد خودکشی کرد تا این قصه تلخ پایان تلخ تری داشته باشد.دلیل این اتفاقات ترسناک هیچگاه مشخص نشد.
بعد از این ماجرا اطراف آن خانه تخلیه و توسط پلیس آن هم از راه دور به شدت کنترل می شود و هیچ کس حق نزدیک شدن به این خانه را ندارد.!
البته صحت این مطلب و داستان های ذکر شده هیچوقت تایید نشده!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظر شما چیه7فکر میکنین این داستان ها حقیقت داره؟!
راستش من خودم باور نکردم22
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، EndLessCreations ، Nila ، SH_LL ، .Yasaman. ، Viliam Sherlock Scott holmes ، مایکرافت ، Milad ، risen ، ~~ƧЄƬƛƦЄ~~ ، شرل
من باور دارم 111
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
من اینو دوسال پیش خونده بودم
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
چرا خرابش نمیکنن؟!2122
تو سیستانم یه جایی هست به اسم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 البته اون هنوز کشته نداده!21
Don't become a ghost without no colour
Cause u r the best paint life ever made
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، .Yasaman.
(2017/08/14، 10:10 PM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا خرابش نمیکنن؟!2122
تو سیستانم یه جایی هست به اسم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر خوبیه4
چه باحاله!1
راستش ما تو مدرسه میگفتیم اگه دسته جمعی مثلا 20 نفر بریم فکر نکنم اتفاقی بیوفته22تعداد بیشتر باشه زیاد نمیترسیم2122
پاسخ
 سپاس شده توسط EndLessCreations
(2017/08/14، 10:21 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/14، 10:10 PM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا خرابش نمیکنن؟!2122

فکر خوبیه4
چه باحاله!1
راستش ما تو مدرسه میگفتیم اگه دسته جمعی مثلا 20 نفر بریم فکر نکنم اتفاقی بیوفته22تعداد بیشتر باشه زیاد نمیترسیم2122

فرض کن آدم بیست نفره بره بعد دونه دونه همه شروع کنن ب مردن 12 21
اونوخ بازم ترسناک میشه. بنظر من کلا یه جمع بالای صدنفری با مشارکت پلیس ضربتی و آمبولانس و هلال احمر و آتش نشانی جوابگوعه. 21 21 21 21 24 24 24 24
شت 24 چی گفتم! 24 24 24

ɨ'ʟʟ ҡɛɛք ʍʏ sɨɢɦts օռ a աaҡɨռɢ ɖʀɛaʍ
ɨ ɢaʋɛ ʍʏ ʟɨʄɛ tօ tɦɛ ʋɨʟɛ ɮɛ ʍɛ
ɨ aʍ ɮʊt օռɛ օʄ a ɖʏɨռɢɮʀɛɛɖ
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، jimmoriarty ، مایکرافت
(2017/08/14، 11:19 PM)SH_LL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/14، 10:21 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا خرابش نمیکنن؟!2122

فکر خوبیه4
چه باحاله!1

فرض کن آدم بیست نفره بره بعد دونه دونه همه شروع کنن ب مردن 12 21
اونوخ بازم ترسناک میشه. بنظر من کلا یه جمع بالای صدنفری با مشارکت پلیس ضربتی و آمبولانس و هلال احمر و آتش نشانی جوابگوعه. 21 21 21 21 24 24 24 24
شت 24 چی گفتم! 24 24 24

آره راست میگی21
اینطوری خود روح ها فرار میکنن میرن2122
پاسخ
(2017/08/14، 09:04 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من باور دارم 111

منم همینطور.
میگما همه بروبچ انجمنو جمع کنیم به جای شمال بریم اینجا 19 19 19
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
چرا خرابش نمیکنن؟!2122

این یکیم ی ماه پیش خونده بودم 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
بچه های انجمنوجمع کنیدبریم...منم باوردارم چرانباشه اینهمه واقعی اینم یکیش مگه ایران چشه ...منومیناکه اساسینیم فکرنمیکنم بترسیم خودمون کافییم حالاشماهم میخوایدبیایدآهان آیداهم خوبه بیادباارواح حرف بزنه من فکرمیکنم آیدانمیترسه یه حسی بهم بگم...نمیدونم خیلی ترسناکه حسم............ .
I am Sherlocked
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد