سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

[مهم] تاپیک رسمی استنتاج+جایزه
Star 
[تصویر:  Deduction.jpg]
سلام به همه دوســــتان
قرار بود سری جدید تاپیک استنتاج شب یلدا راه بیفته اما دیگه نشده 4
اگه اولین باره که این تاپیک رو میبینید باید بگم که توی هر سری اینجا عکسهایی قرار میگیره که از طرف اعضای انجمن فرستاده شده و شما باید با دقیق شدن توی اونها به نکاتی درباره شخص صاحب عکس پی ببرید. در آخر وقتی مهلت تموم شد، استنتاج ها مورد بررسی قرار میگیرن و به بهترینشون جایزه ای داده میشه.

قبل از اینکه استنتاج رو شروع کنیم، لازمه یه سری نکاتی رو یادآوری کنم:

• از ارسال هرگونه اسپم جدا خودداری کنید. در صورتی که ببینم کسی خودداری نکرده خودم شخصا واژه «خودداری» رو بهش یاد میدم12
  • حتما استنتاجهاتون بیشتر از سه خط باید باشه و سعی نکنید از روی حس ششم همه چیزو بگید21 هرکسی که با دلیل و مدرک نکته ای رو بگه برای من امتیاز خاص خودشو داره.
  • میتونید تا هرچقدر که خواستید قبل از بسته شدن تاپیک، پستتون رو ویرایش کنید. لطفا کسی نره بجای ویرایش، پست جدیدی بذاره که در اینصورت استنتاج جدیدش حذف میشه.
  • اگه پیشنهادی یا انتقادی دارید میتونید برای من یادداشت بذارید، خوشحال میشم.
  • تمامی استنتاج هایی که در این تاپیک هستند مورد بررسی قرار میگیرن. اینو میگم چون دیده شده که توی سری های قبلی بعضی ها از طریق پیام خصوصی یا یادداشت برای مدیر، استنتاج میکردن!
  • اگه دوست دارید تا توی سری های بعدی شرکت کنید و مورد استنتاج قرار بگیرید(!)، برای من پیام خصوصی بفرستید تا با هم هماهنگ کنیم.

اینهم از پرونده ی این سری. از این دفعه به بعد علاوه بر عکسهای دیگه، یک عکس از دستخط خود اون شخص هم قرار میدیم تا مهارت ها توی این زمینه هم بره بالا 11 
resim

resim

عکس ها رو ذخیره کنید تا با دقت و حوصله بتونید به ذره ذره اطلاعاتش پی ببرید.

جایزه این دوره ارتقا به درجه کاربری بعدیه!
دوستان سعی کنید این اطلاعات رو استنتاج کنید.
جنسیت فرد
علایق فرد
سن فرد
و اطلاعات دیگه (چپ دست یا راست دست بودن، قد و...)
اگه بتونید حساب کاربری فرد رو هم بگید دیگه میشه نور علی نور21

سوال ویژه

دوستان از این به بعد توی هر قسمت یک سوال راجع به سوژه پرسیده میشه که شما باید با توجه به اون چیزهایی که ازش استنتاج کردید، جواب بدید. سوال اینه:
فرض کنید این دوستمون داره توی خیابون راه میره، بنظرتون سر راهش از چه مغازه هایی دیدن میکنه؟
[تصویر:  17.3.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، فازی - ری ، mr.moster ، شرل ، Mr.Benedict ، Mobina.N ، EndLessCreations ، Am.A ، Nila ، SH.B.N ، Baudelaires ، .Yasaman. ، mahdi.hp ، Kith Petrson ، Rend ، Safoura ، Mahdy_nvs ، ?Я.R؟ ، azlock ، 사바82 ، Sh.Watson
راویان اخبار و ناقلان آثار و طوطیان شکرشکن شیرین گفتار و صرافان سر بازار آورده اند که...دوستان دوباره وقت استنتاج رسید 6 موفق باشید 3 

تاپیک تا دو هفته ی دیگه بسته میشه

[تصویر:  17.3.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط فازی - ری
بی برو برگرد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ه
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
مرد به دلیل نوع کلاه که مدونه هست و همینطور به خاطر ماشین و همچنین هندزفری(اینجور هندزفری رو یه خانم بیرون از خونه نمیتونه استفاده کنه چون مجبوره تا روسریشو کامل درباره تا بتونه هندزفری بذاره یا برداره) علایق : کتاب خونی، سفر به دور دنیا،ماشین های کلاسیک
با توجه به علایقش و همچنین تعداد کتاب هایی که احتمالا خوندتشون احتمالا حدود 30 ساله
چپ دست طریقه قرار گرفتن ساعت
مغازه : کتاب فروشی ها و و همچنین نمایندگی های خودروهای قدیمی
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد