سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: استنتاج دلایل افول و رکود انجمن ؟
عدم حمایت از کاربران فعال واقعی !
مدیریت نادرست در زمینه حذف محتواهای تکراری، بی ربط ، بی ارزش و پر شدن انجمن از این مطالب
عدم برخورد کافی و مناسب با کاربران بی ادب و اجازه فعالیت به اونها
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
استنتاج دلایل افول انجمن
(2017/08/05، 09:13 PM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/05، 05:48 PM)Captive نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا که سریال تموم شده به نظر من بهتره که کمی انجمن رو از هر لحاظ گسترده تر کرد و تیم های مختلف در بخش های مختلف تشکیل داد تا یه طوری بشه انجمن رو سرپا نگه داشت

موافقم 1 تا وقتی فصل پنج بیاد باید یه کار خاصی بکنیم ... یه کار جذاب 1

بنظرم شوما میتونی با محدود کردن انیمه هایی ک در طول روز میبینی
کمک شایانی ب بازگشت بیکر ب روزهای اوجش و موجب شادی روح سر آرتور فقید شوی
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
 سپاس شده توسط مایکرافت
راه حل جالب اما غیر ممکنیه 21
پاسخ
(2017/08/05، 04:01 PM)Mr.Benedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/05، 03:37 PM)Gema Moriarty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/b]1 سلام ممنون از پاسخ 
در مورد کاربران بی ادب نه بر خلاف فکر شما منظور من فقط همون فرد خاص نیست . شما اگر از خیلی از کاربرا بپرسید یا پروفایلشون ببینید به این دلیل که بهشون گفته شده خیلی میان یا پست میذارن یا هر چی کم میان یا نمیان  22
در مورد کاربران واقعی هم با شما موافقم و من هم کپی کاران فعال نمیدونم 
چرا یکم نقدش تند هست  4 ولی خب نقد باید یه کم تند باشه دیگه با قربون صدقه که نمیشه  22
اونطور که خوندم شما هم بیشتر دلایل خارجی میدونید ! به نظرتون دلایل داخلی نداریم؟ 7
این دلیل خط آخری جالب توجه هست ولی مسلما خیلی هاشون باید برگشته باشن چون اینجا مرکز محسوب میشه و بروزتر و جالبتر  39

ببینید دوست عزیز اینکه یه نفر بیاد به یکی دیگه بگه شما پست میذاری یا زیاد آنلاینی یا اینجور چیزا و اون فرد هم ناراحت بشه و دیگه نیاد که واقعا مسخرست  21 بحث ما اصلا این چیزا نیست وگرنه قابلیتای انجمن مشخصه شما میتونید آنلاین دیده شدن خودتون رو پنهان کنید یا .... 
ضمن اینکه اون فرد بیاد گزارش بده ماهم به بقیه میگیم که بهشون نگن 10 این دلیلو خدایی جدید بود شنیدم !
ببینید من همه چیز رو گردن دلایل خارجی نمیذارم ولی این واقعیتیه که باید قبول کرد . با  اومدن شبکه های مجازی مزخرف و بی ارزشی مثل اینستاگرام و تلگرام واقعا سایت ها و وبلاگ های فوقالعاده ای رو به چشم خودم دیدم که طی 2 هفته از هستی ناپدید شدن ! شما الان بیا توی همین تلگرام رو نگاه کن . طبق تخمین های من نزدیک به 500 تا کانال شرلوکی واقعا به معنای واقعی ! بی ارزش داریم که کل کارشون اینه عکسهای جناب کابربچ رو از زوایای مختلف میذارن و با تبادل هم عضو جمع میکنن  37 نه خبری از استنتاج هست نه تیم ترجمه ای دارند کلا هیچی به هیچیه ! 
این تیمی هم که ما الان جمع کردیم واقعا میگم خیلی خیلی ارزشمند هستن توی این دنیا کسی مفتی علمش رو به کار نمیبره هرچند که فضای دوستانه بینمون هم توش دخیل بوده .

نقل قول: مسلما خیلی هاشون باید برگشته باشن چون اینجا مرکز محسوب میشه و بروزتر و جالبتر
در مورد اینم که گفتید باید بگم نه متاسفانه 60 درصد کاربرای قدیمیمون دیگه بینمون نیستن و خب دلایل مختلفی هم داره . من خودم واقعا از خیلی کارام مجبور شدم بزنم تا بتونم به کارای انجمن رسیدگی کنم و با این تحریما هم که هزینه های هاست و دامین و ... رفته بالا دیگه  4 10
در کل باید بگم که آره ! من اگه بخوام این مدتی که انجمن کمی کم رونق تر شده رو براش دلیل بیارم فقط میتونم 5 درصد عوامل داخل انجمن رو دخیل بدونم . بقیش واقعا طبیعیه ، برای انجمنی که فقط یک سال داره از فعالیتش میگذره ...

1 منظورم از برخورد بد و توهین آمیز برخی ها ر نفهمیدید واقعا؟! .. باشه مهم نیست می تونید همونجور که گفتید برداشت و بیان کنید 
در مورد دلایل هم باشه نظر شما ر شنیدیم

(2017/08/05، 03:34 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/05، 02:52 PM)Gema Moriarty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/05، 04:18 AM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب بخاطر عدم هماهنگی با پروسه ی پخش سریال شرلوکه
باس هر قسمتو با فاصله های کم و متوالی میفرستادن
اینجوری تب شرلوک همیشه بود و انجمن داغ

راه حلشم  جلسه با تهیه کنندس

چی؟
لوس؟!
ب ر ب ب

میگم یه وقت به عوامل داخلی افول انجمن و نقش احتمالی خودتون فکر نکنیا  22 سونامی میاد  22 21
نقش من اینه ک اگ از انجمن برم 
احتمالا انجمن بسته
مدیران افسرده
فصل ۵ کنسل
وشرلوک  جامه دریده و سر ب ولز گزارده میشود

1
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
(2017/08/05، 09:13 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/05، 05:48 PM)Captive نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا که سریال تموم شده به نظر من بهتره که کمی انجمن رو از هر لحاظ گسترده تر کرد و تیم های مختلف در بخش های مختلف تشکیل داد تا یه طوری بشه انجمن رو سرپا نگه داشت

موافقم 1 تا وقتی فصل پنج بیاد باید یه کار خاصی بکنیم ... یه کار جذاب 1

مثلا چیکار؟22
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد