سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: استنتاج دلایل افول و رکود انجمن ؟
عدم حمایت از کاربران فعال واقعی !
مدیریت نادرست در زمینه حذف محتواهای تکراری، بی ربط ، بی ارزش و پر شدن انجمن از این مطالب
عدم برخورد کافی و مناسب با کاربران بی ادب و اجازه فعالیت به اونها
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
استنتاج دلایل افول انجمن
سلام  1
خب فکر میکنم تیتر نیاز به توضیح نداره و تو این چند  ماه و هفته اخیر خودتون شاهد رکود و افول انجمن ، کم پیدایی و ناپیدایی کاربران فعال ، عدم ایجاد و رونق تاپیک های جذاب و از همه مشخص تر افول چتباکس بودید !  22 2

در این تاپیک اگر مدیر ارشد بذاره !  1 استنتاج های خودمون بیان میکنیم تا بتونیم برای حل این مشکل راه حل پیدا کنیم .
خب استنتاج و دلایل من اینهاست که در نظر سنجی هم میذارمشون . اگر فکر میکنید درست اند بهشون رای بدین و اگر دلیل دیگه ای میشناسید بنویسید .

اگر این تاپیک دوام آورد میریم دنبال پیدا کردن راه حل برای مشکلات اصلی 

استنتاج و دلایل  من در مورد علت های افول انجمن :

1- عدم حمایت از کاربران فعال واقعی !این حمایت ها شامل سپاس، اعتبار، امتیاز، ارتقاع به رتبه بالاتر و مشابه اینها میشه 
میگم واقعی چون همتون شاهد هستید که برخی با گذاشتن تاپیک ها و کامنت های  تکراری بی محتوا بی ربط و اسپم با سرعت نور تونستند بالا برن ! 

2- مدیریت نادرست و رسیدگی ناقص و ناکافی در زمینه حذف محتواهای تکراری، بی ربط ، بی ارزش و پر شدن انجمن از این تاپیک ها و کامنت ها که باعث عدم تمایل کاربران به دنبال کردن انجمن شده 

3- عدم برخورد کافی و مناسب با کاربران بی ادب و اجازه فعالیت به اونها که باعث شد خیلی از کاربران فعال و خوب انجمن برای اینکه در معرض توهین ها و کنایه های اونها قرار نگیرند کمتر بیان یا اصلا نیان !

خب فعلا همین ها به ذهنم میرسه  1 نظر شما چیه؟
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، Safoura ، Fawtimah
تاپیک به انجمن «بحث آزاد» منتقل شد.
[تصویر:  17.3.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، Mr.Benedict
خوب بخاطر عدم هماهنگی با پروسه ی پخش سریال شرلوکه
باس هر قسمتو با فاصله های کم و متوالی میفرستادن
اینجوری تب شرلوک همیشه بود و انجمن داغ

راه حلشم  جلسه با تهیه کنندس

چی؟
لوس؟!
ب ر ب ب
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
(2017/08/05، 04:18 AM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی؟
لوس؟!
ب ر ب ب

میگم یه وقت به عوامل داخلی افول انجمن و نقش احتمالی خودتون فکر نکنیا  22 سونامی میاد  22 21

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
نکته اول اینکه نظرسنجی و گزینه هاتون کاملا اشتباه هستن و صرفا بخاطر مشکلاتی که اینجا براتون پیش اومده این گزینه هارو گذاشتید .
بحث سرد شدن و پایین اومدن آمار انجمن ها چیزی نیست که محدود به این انجمن باشه . شما انجمن دمنتور که مخصوص هری پاتر هست رو نگاه کنید . از سال 90 شروع به فعالیت کردن و اونا هم دارن این دوره ی پایین کشیده شدن آمار کل سایت هارو تجربه میکنن . 

خودتون هم اگه برید و موضوعات اخیر انجمن رو ببینید با همین تاپیک های بی محتوای "سفر رفتن با نفر قبلی" "کشتن نفر قبلی" و ... این جور چیزا پر شده !
انجمن ما اتفاقا به نظر من فوقالعاده توی این زمینه خوب عمل کرده . مشکل اینجاست که شما مشکلاتی که اگر ما خیلی سخت گیری کنیم رو نمیبینید . اگه قرار باشه ما هر موضوعی که کاملا بی ربطه به انجمن رو سریع حذف کنیم و کاربرش رو هم پاک کنیم ، بدون شک میگم سر 2 ماه انجمن خالی میشه و این فقط مربوط به ما نیست .

بحث دوم در مورد موضوع کلی انجمنه که شرلوک هولمز هستش . متاسفانه خیلیا اینو با سریال شرلوک BBC اشتباه میگیرن . ما انجمن های پوآرو و نویسندگی و .... رو ایجاد کردیم تا بتونیم به این موضوعات هم بپردازیم ولی همینطور که دارید میبینید اکثرا توی این دوره زمونه سمت کتاب هم نمیرن چه برسه به نویسندگی !

اما گفتید عدم حمایت از کاربران واقعی ! این حرف هم اشتباهه . همین جناب میلاد که الان مدیر بخش شدن رو من تا زمان افتتاح انجمن نمیشناختم . مشکل اینه که دوستان فک میکنن کپی پیست از ویکی پدیا و IMDB باعث میشه کاربر مفید بشن !

در مورد عدمم برخورد با کاربرهای بی ادب ! هم باید بگم مشکل شما صرفا به یک کاربر محدود میشه که اون فرد هم ماهی یه بار سر نمیزنه وگرنه ما چندین بار بهشون اخطار دادیم . اخیرا هم به کاربرانی که در چت باکس یا انجمن ارسال های اسپم میدادن به شدت برخورد کردیم . 

نکته ی اصلی تر هم همینه که ما هم دوست داریم هرروز استایل جدید ، هدر جدید ، یا مدیرای جدید برای انجمن جذب کنیم . اما این فرایند طوی اینترنت خیلی هزینه بره و خیلی زمانبر ! ما از هیچ جایی هیچ مدل کمکی از هیچ نوعی ! نمیگیریم . حتی عزیزان مسئول وب به خودشون زحمت نمیدن که یه نگاهی به انجمن بندازند .
تا الان هم واقعا با حمایت دوستانی مثل فازی-ری ، Baudelaires ، مدیرای بخش و کاربران فعال دیگه تونستیم انجمن رو سرحال نگه داریم و از الان هم به همین ترتیب خواهد بود .

موضوع تاپیک خوبه و میتونه به پیشرفت انجمن کمک کنه اما به نظرتون خیلی تهاجمی نیست ؟!  32 

تمام تلاش ما بای این بوده که یه جمع دوستانه برای افرادی که صرفا بخاطر علاقشون به این مباحث به اینترنت اومدن رو جذب کنیم و واقعا هم موفق بودیم . توی این چند سال و نسخه های قبلی هم میتونم به جرئت بگم نزدیک به 50 تا گروه تلگرامی از انجمن جدا جدا شدن . کسانی که حتی یه بار هم دیگه نمیان به سایت و البته ما هم توقعی نداریم جز کمی معرفت !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

I knew you were trouble when you walked in

... So shame on me now
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، Safoura ، آرتا ، شرل ، فازی - ری ، Mobina.N ، مایکرافت ، Baudelaires ، کارآگاه مرده
(2017/08/05، 02:52 PM)Gema Moriarty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/05، 04:18 AM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی؟
لوس؟!
ب ر ب ب

میگم یه وقت به عوامل داخلی افول انجمن و نقش احتمالی خودتون فکر نکنیا  22 سونامی میاد  22 21
نقش من اینه ک اگ از انجمن برم 
احتمالا انجمن بسته
مدیران افسرده
فصل ۵ کنسل
وشرلوک  جامه دریده و سر ب ولز گزارده میشود
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
 سپاس شده توسط مایکرافت
[b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/b]1 سلام ممنون از پاسخ 
در مورد کاربران بی ادب نه بر خلاف فکر شما منظور من فقط همون فرد خاص نیست . شما اگر از خیلی از کاربرا بپرسید یا پروفایلشون ببینید به این دلیل که بهشون گفته شده خیلی میان یا پست میذارن یا هر چی کم میان یا نمیان  22
در مورد کاربران واقعی هم با شما موافقم و من هم کپی کاران فعال نمیدونم 
چرا یکم نقدش تند هست  4 ولی خب نقد باید یه کم تند باشه دیگه با قربون صدقه که نمیشه  22
اونطور که خوندم شما هم بیشتر دلایل خارجی میدونید ! به نظرتون دلایل داخلی نداریم؟ 7
این دلیل خط آخری جالب توجه هست ولی مسلما خیلی هاشون باید برگشته باشن چون اینجا مرکز محسوب میشه و بروزتر و جالبتر  39

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
(2017/08/05، 03:37 PM)Gema Moriarty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/b]1 سلام ممنون از پاسخ 
در مورد کاربران بی ادب نه بر خلاف فکر شما منظور من فقط همون فرد خاص نیست . شما اگر از خیلی از کاربرا بپرسید یا پروفایلشون ببینید به این دلیل که بهشون گفته شده خیلی میان یا پست میذارن یا هر چی کم میان یا نمیان  22
در مورد کاربران واقعی هم با شما موافقم و من هم کپی کاران فعال نمیدونم 
چرا یکم نقدش تند هست  4 ولی خب نقد باید یه کم تند باشه دیگه با قربون صدقه که نمیشه  22
اونطور که خوندم شما هم بیشتر دلایل خارجی میدونید ! به نظرتون دلایل داخلی نداریم؟ 7
این دلیل خط آخری جالب توجه هست ولی مسلما خیلی هاشون باید برگشته باشن چون اینجا مرکز محسوب میشه و بروزتر و جالبتر  39

ببینید دوست عزیز اینکه یه نفر بیاد به یکی دیگه بگه شما پست میذاری یا زیاد آنلاینی یا اینجور چیزا و اون فرد هم ناراحت بشه و دیگه نیاد که واقعا مسخرست  21 بحث ما اصلا این چیزا نیست وگرنه قابلیتای انجمن مشخصه شما میتونید آنلاین دیده شدن خودتون رو پنهان کنید یا .... 
ضمن اینکه اون فرد بیاد گزارش بده ماهم به بقیه میگیم که بهشون نگن 10 این دلیلو خدایی جدید بود شنیدم !
ببینید من همه چیز رو گردن دلایل خارجی نمیذارم ولی این واقعیتیه که باید قبول کرد . با  اومدن شبکه های مجازی مزخرف و بی ارزشی مثل اینستاگرام و تلگرام واقعا سایت ها و وبلاگ های فوقالعاده ای رو به چشم خودم دیدم که طی 2 هفته از هستی ناپدید شدن ! شما الان بیا توی همین تلگرام رو نگاه کن . طبق تخمین های من نزدیک به 500 تا کانال شرلوکی واقعا به معنای واقعی ! بی ارزش داریم که کل کارشون اینه عکسهای جناب کابربچ رو از زوایای مختلف میذارن و با تبادل هم عضو جمع میکنن  37 نه خبری از استنتاج هست نه تیم ترجمه ای دارند کلا هیچی به هیچیه ! 
این تیمی هم که ما الان جمع کردیم واقعا میگم خیلی خیلی ارزشمند هستن توی این دنیا کسی مفتی علمش رو به کار نمیبره هرچند که فضای دوستانه بینمون هم توش دخیل بوده .

نقل قول: مسلما خیلی هاشون باید برگشته باشن چون اینجا مرکز محسوب میشه و بروزتر و جالبتر
در مورد اینم که گفتید باید بگم نه متاسفانه 60 درصد کاربرای قدیمیمون دیگه بینمون نیستن و خب دلایل مختلفی هم داره . من خودم واقعا از خیلی کارام مجبور شدم بزنم تا بتونم به کارای انجمن رسیدگی کنم و با این تحریما هم که هزینه های هاست و دامین و ... رفته بالا دیگه  4 10
در کل باید بگم که آره ! من اگه بخوام این مدتی که انجمن کمی کم رونق تر شده رو براش دلیل بیارم فقط میتونم 5 درصد عوامل داخل انجمن رو دخیل بدونم . بقیش واقعا طبیعیه ، برای انجمنی که فقط یک سال داره از فعالیتش میگذره ...

I knew you were trouble when you walked in

... So shame on me now
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، آرتا ، Baudelaires ، شرل ، کارآگاه مرده
حالا که سریال تموم شده به نظر من بهتره که کمی انجمن رو از هر لحاظ گسترده تر کرد و تیم های مختلف در بخش های مختلف تشکیل داد تا یه طوری بشه انجمن رو سرپا نگه داشت
resim
پاسخ
(2017/08/05، 05:48 PM)Captive نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا که سریال تموم شده به نظر من بهتره که کمی انجمن رو از هر لحاظ گسترده تر کرد و تیم های مختلف در بخش های مختلف تشکیل داد تا یه طوری بشه انجمن رو سرپا نگه داشت

موافقم 1 تا وقتی فصل پنج بیاد باید یه کار خاصی بکنیم ... یه کار جذاب 1
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد