سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شما شرلوك را چه چور مي كشتيد؟(مسابقه)
شروع میکردم به استنتاج کردن براش21 بعد از ۳۰ ثانیه خودش سکته میکرد میمرد24
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، EndLessCreations
نمادین از بالای ساختمون پرتش میکردم پایین
پاسخ
 سپاس شده توسط Dazai
من ترجیح میدم از روش ایرین استفاده کنم یادتونه یه امپول زد به گردنش بیهوش شد؟
حالا من یه امپول که حاوی سم مرگبار هست رو میزنم به گردنش و تمام!
از اونجایی که روش ایرین جواب داد اینم چواب میده فقط باید سریع اقدام کرد!
...Its not fair
پاسخ
این تاپیک در کل اشتباهه،زیرا که شرلوک،با جسمش شرلوک نیست و با ذهنش و کاخ ذهنشه که شرلوکه. با کشتن بدنش هیچکاری نمیتونین بکنین چرا که همیشه توی کاخ ذهنش یه راه برگشت داره،همونطور که گفتم، همیشه یه راه فرار هست،بستگی داره چه وقتی و کجا ازش استفاده کنین. 
برای کشتن انرژی و کاخ ذهنش،یا کاخ ذهن هرکسی،کار زیادی نمیتونین انجام بدین مگر اینکه خود شخص بخواد کاخ ذهنش رو خاموش کنه.
در کافه،کنار هیولاهای خدانما و خدایان هیولانما بشین...
و از سفارشت لذت ببر!
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، EndLessCreations
از اونجا که شرلوک همیشه یه راه فرار داره ، و همینطور قصر ذهنش سد راه مردنش میشه هر چند از راه های سریع میشه کشتش اما شکنجه دادنش بیشتر حال میده پس اول باید قصر ذهنش رو از بین برد .
خب برای این کار یه معما بهش می دم که نتونه حل کنه یا برای حلش نیاز به مصرف مواد داشته باشه سپس دوز مواد را بالا میبرم به طوری که اوردوز کنه اما با مهارت پزشکی از اوردوز نجاتش میدم بعدش تا وقتی که حالش جا بیاد منتقلش می کنم به یه‌ جای دیگه و میزارم به هوش بیاد وقتی بلند شه خودشو روی تخت جراحی می بینه که بهش بسته شده بعد عمل باز مغز رو روش انجام میدم ، چون نمی خوام بمیره یه خورده بهش مسکن می زنم ولی نه در حد زیاد در حدی که درد رو احساس کنه سپس حافظه اش را به کل از بین می برم و اون وقت که دیگه نمی تونه فرار کنه یا قصر ذهنش نمی تونه مانع مرگش بشه ، پس تا جایی که می تونم شکنجه اش می دم ترجیحا اول با جان و کسایی که دوسشون داره و بعد هر بلایی رو که دلم بخواد سرش میارم بعد که کارم باهاش تموم شد دو تا تیر میزنم به سرش و این بود پایان کار شرلوک به دست مور 19
[تصویر:  joe9_20201009_110510.jpg]
پاسخ
دلم نمیاد بکشمش22
ولی ترجیحا با تفنگ مستقیم چون از تفنگ خیلی می‌ترسه21
به صورت یه مراجعه کننده خیلی شیک میکشمش و بر میگردم.تمام!ممکنه متوجه بشه ولی گلوله سریع تر عمل می‌کنه و تمام.
به شوق نور قدم بردار....!
پاسخ
کشتن شرلوک؟ 39
فکر کنم اگه جان، موریارتی و اون دوست معتادش رو بکشی خودش خودکشی میکنه 12
I am the Evil
پاسخ
خیلی سر و سنگین با یه ژ3 می کشتمش.راحت و آسون. 16
resim
پدرجد مادری من:بارناباس کالینز...
پاسخ
دکتر هانیبال رو رودرروی شرلوک قرار میدادم وای بچه ها چ خفن لعنتیاااااااااااااا

2 !Holy Fucking shit

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Wise Monarch
از ساختمون روبه رویی یه گلوله خالی میکردم تو سرش  21
?Miss me
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد