سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شما شرلوك را چه چور مي كشتيد؟(مسابقه)
(2018/02/23، 01:52 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/02/23، 12:31 PM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوكر تو اعلان جوكري و جوكر هيچ وقت دشمنايي كه دوست داره با ها شون بازي كنه اينقدر زود نمي كشه!

بلکه باچاقو میکشه تا زجر کشیدنشون را ببینه 22

تفنگ ها خیلی سریهن
با تفنگ نمیتونی تمام احساس طرف مقابلت رو درک کنی
آخه آدما تو لحظه های آخر نشون میدن که واقعا کی هستن!
پس چی شد این؟
منم طرفدار جوکرم.

(2018/02/24، 08:40 AM)Glenn_TM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/02/23، 11:33 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرگ شخصیت اصلی یه فیلم،فیلم رو جذاب تر میکنه به نظر من22

فیلم که بدون شخصیت اصلی تموم میشه! البته مگر اینکه اخر فیلم خودشو فدا کنه (که باز هم فیلم تموم میشه! 22 )

در هر دو صورت یه نتیجه میده زیاد خودتو خسته نکن.

(2018/02/24، 11:27 AM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه باعث يه پايان شكوه مندانه ميشه!

نه باعث يه پايان شكوه مندانه ميشه!

و همچنین باعث درست شدن فن فیکشن های متعدد!
I'll Be Good
I'll Be Good
.
.
.
I Can't
پاسخ
 سپاس شده توسط joker
دیگه بیشتر اعضای انجمن روش کشتار منو میدونن 22
با اره برقی گردنشو دار میزنم 19 19 19
این همه وقت دنبال خونۀ SILC بودیم نه SILK !
پاسخ
من بهش ميگم كه واقعي نيست!
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
(2018/03/16، 12:53 PM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا روش هوشمندانه و متفاوتیه. 22
resim
پاسخ
(2018/03/16، 01:13 PM)Glenn_TM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/03/16، 12:53 PM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا روش هوشمندانه و متفاوتیه. 22

مورد داشتیم طرف از بچگیش الگوش شرلوک بوده زمانی که متوجه می شه یه کاراکتر داستانی بیش نیست کل آرمان هاشو از دست می ده و پاکخل می شه 
#پس_آیا_ایمان_نمی_آورید
I'm the only one of me
Baby, that's the fun of me
resim
پاسخ
[تصویر:  g21111.jpg]
باهاش دست میدم و زمانی که دستش رو دراز میکنه با تیغ اصلاح رگ دستش رو از آرنج تا مچ پاره میکنم . آرام و هنرمندانه
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
بابا پدر خوانده!
پاسخ
(2018/03/17، 07:02 PM)Parsa.SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر:  g21111.jpg]
باهاش دست میدم و زمانی که دستش رو دراز میکنه با تیغ اصلاح رگ دستش رو از آرنج تا مچ پاره میکنم . آرام و هنرمندانه

به نظر من بده سر جان رو ببرن بذارن لای رختخوابش که هم جان کشته بشه هم شرلوک از افسردگی خودشو نابود کنه. اینطوری از شر جفتشون خلاص میشیم 22
resim
پاسخ
عقده هايي كه از سر موفات و گتيس داريد سر شرلوك خالي نكند!
پاسخ
تو سیگارش به جای تنباکو یا توتون یا ... یه چیز خیلی قوی تر میریختم تا اوردوز کنه
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد