سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شما شرلوك را چه چور مي كشتيد؟(مسابقه)
من تو عمرم تا حالا فیلم ترسناک ندیدم 22 22 22 22 22
جرات نکردم یعنی 5
پاسخ
باور كن هيچ ترسي نداره چون دوروغيه!
[تصویر:  47.jpg]
پاسخ
باو مسابقه س كمتر چت و اینا بكنید ای بابا
I maybe on the side of the angels but don't think for a second that I'm one of them
پاسخ
بودش اون موقعي كه من بدمن بودم كه يهو حذفم كردن به علت زدن اكانت در ظمن اونموقعي كه زده بودم هيچ كس جواب نمي داد!
پاسخ
(2018/02/23، 09:05 PM)ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دستای شرلوکرو به یه ماشین و پاهاشو به یه ماشیم میبندم و بعد به راننده هردو ماشین میگم حرکت کنن تا نظریه ی پاره شدن پوست انسانم رو امتحان کنم   4

مصخرس همدست کمتر بهتر
تازه استفاده از چارتا گاو پابه ماه بهترین گزینس
نرم نرم کش میاد البته اگه فرار نکنه
به هر حال شرلوکه
پاسخ
مرگ شخصیت اصلی یه فیلم،فیلم رو جذاب تر میکنه به نظر من22
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend
(2018/02/23، 11:33 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کل تاریخ سینما ر زیر سوال بردی  22
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط joker
(2018/02/23، 11:33 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم که بدون شخصیت اصلی تموم میشه! البته مگر اینکه اخر فیلم خودشو فدا کنه (که باز هم فیلم تموم میشه! 22 )
resim
پاسخ
نه باعث يه پايان شكوه مندانه ميشه!

نه باعث يه پايان شكوه مندانه ميشه!
پاسخ
راه های مختلفی برای کشتن هست...بدترینش اینه که بزاری زندگی کنه...میتونم صبر کنم خودش بمیره...به خاطر شغلش احتمالا خیلی توی خطر قرار میگیره و احتمال اینکه به مرگ طبیعی بمیره خیلی کمه...تازه اگه در اثر حادثه نمیره هم با اینهمه سیگار و مواد به شصت نمیکشه....زنده بودنشم باعث میشه حوصله ی ادم سر نره. ادم جذابیه...
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد