سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شما شرلوك را چه چور مي كشتيد؟(مسابقه)
بعله...
قانع شدم
یعنی منم تاحالا ادم کشتم؟!!!! 17 17 17 17
پاسخ
100%
تو مخ ادما رو میجوی و هضم میکنی 76 76 76 76 76
پاسخ
(2018/02/23، 03:55 PM)Asal bano نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعله...
قانع شدم

اگه به تايپيك انسان=فرشته مرگ  من سر بزني ميفهمي ماجرا چيه!
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
(2018/02/23، 02:47 PM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/02/23، 01:52 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/02/23، 12:31 PM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوكر تو اعلان جوكري و جوكر هيچ وقت دشمنايي كه دوست داره با ها شون بازي كنه اينقدر زود نمي كشه!

بلکه باچاقو میکشه تا زجر کشیدنشون را ببینه 22

دقيقا 16 16 16 16

اولا تو فیلم جوکر دارک نایت تو چند سکانس با تفنگم کار کرد
دوما شرلو موجودیه که اصلا نمیشه در موردش کار رو به تاخیر انداخت 
سوما کافیه من جلوی شرلوک ظاهر بشم خوب یقینن میتونه تا ته ماجرا رو بخونه و یه اس ام اس به مایکرات بزنه
پس اصلا ریسک پذیر نیست

(2018/02/23، 03:55 PM)Asal bano نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعله...
قانع شدم

اگه نکشتی قطعا بعدا یا نیکشی یا باعث مرگ یکی میشی
پسرا که از یه سالی به بعد هر چند روز یه بار تو یه ساعت  چند میلیون موجود میکشن
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون
21 21 21 21 21 21 21
پاسخ
سطح وحشیگری چقدر بالاس
22
resim
 اصاً بد مطلق وجود نداره میدونی
ی سری چیزا از نظر من بده، که از نظرِ تو بد نیس
ی سری چیزام از نظرِ تو بده، که از نظرِ من بد نیس
فقط کافیه که ما بتونیم با بدیای همدیگه بسازیم
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ
من دستای شرلوکرو به یه ماشین و پاهاشو به یه ماشیم میبندم و بعد به راننده هردو ماشین میگم حرکت کنن تا نظریه ی پاره شدن پوست انسانم رو امتحان کنم   4
من همیشه گفتم من آدم نیستم . 22  من انسانم .  16
پاسخ
(2018/02/23، 09:05 PM)ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دستای شرلوکرو به یه ماشین و پاهاشو به یه ماشیم میبندم و بعد به راننده هردو ماشین میگم حرکت کنن تا نظریه ی پاره شدن پوست انسانم رو امتحان کنم   4

بابا اين ديوانه ترين ايده اي بود كه ديدم
پاسخ
تصورش کردم
حالم بد شد 31 31 31
پاسخ
پس به تو پيشنهاد نمي كنم فيلماي اره رو امتحان كني! 21 21 21
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد