سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

داستاني كه مرگ شرلوك را رقم مي زد هرگز به پايان نرسيد!
(2018/06/17، 08:27 PM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا اینقدر براتون سخته فهمیدنش1 چون 2 یا 3 بار به الکی بودنش اشاره کردم! 13 13 13

۵ صفحه جوابه ها 
واقعا انتظار داری همه رو بخونم؟؟ 22
من تاپیک اصلی رو میخونم بعد نظرمو میگم ،چی کار به این که کی چی گفته  ندارم.

(2018/06/17، 08:40 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/06/17، 08:27 PM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا اینقدر براتون سخته فهمیدنش1 چون 2 یا 3 بار به الکی بودنش اشاره کردم! 13 13 13

چون نظراتو نمی خونن اینجوری میکنن 21

ارههه 24
تو زنده میمونی
منم که میمیرم...
پاسخ
پ چی  فک کردی؟
پاسخ
چ داستان عجیب و غریبی22چقدر در هم برهم.اگع این طوری بشه ک من افسردگی میگیرم...

چی شد آقا داستانش الکیه؟من ک نگرفتم22
resim
پاسخ
اره الکیه! این از اون شوخیهای هست که هیچ موقع قدیمی نمیشه!
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
واقعا چرا میخواست اینجوری تمومش کنه؟
پاسخ
آقا کل این ماجرا الکیه!نویسندش هم من بودم خواستم یک شوخی با بچه ها کنم که بعد حذف شدم!
پاسخ
همون بهتر!22
شرلوک توی یه قسمت خودشو انداخت پایین ما تا 6 ماه افسرده بودیم و 3 ماه هم حالت جنون داشتیم! اگه این منتشر میشد که دیگه هیچی!

Here we are don’t turn away , now
We are the Warriors that built this town
پاسخ
(2019/05/25، 06:24 PM)M!N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همون بهتر!22
شرلوک توی یه قسمت خودشو انداخت پایین ما تا 6 ماه افسرده بودیم و 3 ماه هم حالت جنون داشتیم! اگه این منتشر میشد که دیگه هیچی!

واقعا ارزش رو داره ادم وقت بزار کامنت ها رو بخونه ولی اینجوری کلاه سرش نره! 4 4 4 4 4 4
پاسخ
(2019/06/09، 09:30 PM)؟؟؟؟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/05/25، 06:24 PM)M!N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همون بهتر!22

واقعا ارزش رو داره ادم وقت بزار کامنت ها رو بخونه ولی اینجوری کلاه سرش نره! 4 4 4 4 4 4

واقعا ارزش داره که آدم انتقاد کنه ولی اینجوری توهین نکنه 76

وقتی کلمه "نظر" رو میگی ولی معنیش رو نمیدونی21

Here we are don’t turn away , now
We are the Warriors that built this town
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد