سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

بریده کتاب
جلاد پیش دوید و نطعی از پوست آدم گسترد و دست وزیر را گرفت و روی نطع نشانید . برق تیغ را از ظلمت غلاف کشیده عرض کرد : قربانت گردم . این شخص ، شمس وزیر است . شخص بزرگی است . سی سال خدمت کرده است . به من فرمودی گردنش را بزنم . آیا مرخص هستم ؟ از من مؤاخذه نخواهی کرد ؟ بزنم ؟ پطرس گفت : بزن گردن این زن جلب را . . . جلاد برای دفعه ی سوم عرض کرد : مرخص هستم بزنم ؟
    " شمس وزیر دید هفت صد امیر در بارگاه سرها را به زیر انداخته اند و پطرس شاه دو مرتبه حکم قتلش را داده و این ، دفعه ی سوم است . دیگری مفرّی ندارد . همچنان که زیردست جلاد بود ، سر به سوی آسمان کرد و اشک از چشمش به روی محاسن سفیدش جاری شد و از ته دل عرض کرد الهی ! تو که می دانی من مسلمانم و محض رضای تو این حرف را زدم . روا مدار که در دیار کفر به جرم مسلمانی کشته شوم . نجاتی کرامت کن . تیر دعای شمس وزیر به هدف اجابت مقرون گشت "  .
رمان امير ارسلان نامدار (121-120)

جلاد پیش دوید و نطعی از پوست آدم گسترد و دست وزیر را گرفت و روی نطع نشانید . برق تیغ را از ظلمت غلاف کشیده عرض کرد : قربانت گردم . این شخص ، شمس وزیر است . شخص بزرگی است . سی سال خدمت کرده است . به من فرمودی گردنش را بزنم . آیا مرخص هستم ؟ از من مؤاخذه نخواهی کرد ؟ بزنم ؟ پطرس گفت : بزن گردن این زن جلب را . . . جلاد برای دفعه ی سوم عرض کرد : مرخص هستم بزنم ؟
    " شمس وزیر دید هفت صد امیر در بارگاه سرها را به زیر انداخته اند و پطرس شاه دو مرتبه حکم قتلش را داده و این ، دفعه ی سوم است . دیگری مفرّی ندارد . همچنان که زیردست جلاد بود ، سر به سوی آسمان کرد و اشک از چشمش به روی محاسن سفیدش جاری شد و از ته دل عرض کرد الهی ! تو که می دانی من مسلمانم و محض رضای تو این حرف را زدم . روا مدار که در دیار کفر به جرم مسلمانی کشته شوم . نجاتی کرامت کن . تیر دعای شمس وزیر به هدف اجابت مقرون گشت "  .
رمان امير ارسلان نامدار (121-120)
محبوب اين قلب آرزومند!
نداي تو را ميشنوم 
كه مرا ب سكوت درون ميخاند
اما زندگي با تمامي نگراني ها و تشويش هايش
مرا از اين لذت دور نگاه ميدارد
متبركم كن
تا همه چيز را ب تو بسپارم
آنگاه شتابان ب ديدارت بيايم
و با قلب خويش
درگاهت را بوسه باران كنم 
آه!
چه ديدار زيبا و خلسه آميزي !
پاسخ
 سپاس شده توسط arefe.shoon ، کارآگاه مرده ، ^_^

پیام‌های داخل این موضوع
بریده کتاب - توسط Dr.HR - 2018/09/22، 02:21 AM
RE: بریده کتاب - توسط Dr.HR - 2018/09/22، 08:22 AM
RE: بریده کتاب - توسط ^_^ - 2018/09/22، 01:27 PM
RE: بریده کتاب - توسط M!N - 2018/09/22، 07:28 PM
RE: بریده کتاب - توسط ^_^ - 2018/09/22، 09:30 PM
RE: بریده کتاب - توسط M!N - 2018/09/22، 09:39 PM
RE: بریده کتاب - توسط Dr.HR - 2018/11/24، 02:04 AM
RE: بریده کتاب - توسط arefe.shoon - 2019/02/14، 09:05 AM
RE: بریده کتاب - توسط Raspina - 2019/02/18، 06:43 PM
RE: بریده کتاب - توسط arefe.shoon - 2019/04/13، 12:38 PM
RE: بریده کتاب - توسط Dr.HR - 2019/05/16، 08:24 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد