سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نور ماه خیابان بیکر
(2020/10/25، 12:00 PM)JackTorrance نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا چرا برای من کار نمیکنه؟ 7نصبشم درسته چک کردم

توی یک صفحه about:addons رو وارد کن ببین نور ماه توی لیست انیبل هست یا نه؟
[تصویر:  7d33l5ak0vb21.jpg]
پاسخ
مهندس یه سوال فقط با فایر فاکس نصب میشع؟
resim
پاسخ
(2020/10/25، 09:22 PM)Cripher نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/10/25، 12:00 PM)JackTorrance نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره هستش روشنم هست
پاسخ
(2020/10/26، 09:51 AM)JackTorrance نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/10/25، 09:22 PM)Cripher نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره هستش روشنم هست

نسخه موزیلات به روزه؟
پاسخ
اره همین دیروز اپدیت کردم
پاسخ
 سپاس شده توسط Cripher
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه . 7 اگه دوست داری کدو بدم دستی اینجکت کن ببین کار میکنه یا نه...
نسخه ای که تو راهه سازگارترو پایدار تره ولی بازم فک نکنم مشکل از سمت کد باشه. چون اونطوری باید یه تغییراتی میدیدی ولی درست کار نمیکردن. الان که میگی هیچ تغییری نمیکنه باید دید مشکل کجاست.

(2020/10/26، 09:18 AM)کدو تنبل ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دلیلشو قبلا گفتم.
اول از همه اینکه از گوگل جهانخوار بپرهیزید  22
و بعدم گوگل برای ثبت اکستنشن توی وب استور پول میگیره و چیزی که تو وب استور خود مرورگرت نباشه برای نصب کردن امن نیست.
حتی اگه پولرم بدم گوگل داره وب استورشو میبنده که دلیلشم خیلی پنهان نیست. اکثر درامد گوگل از تبلیغاتو مخصوصا تبلیغات یوتیوبه که میشه با یک اکستنشن سبکو ساده همه تبلیغاتو بلاک کرد. شاید بگین خوب وقتی وب استورور ببنده بقیه میرن جاهای دیگه و برای حفظ یوزراشم که شده اینکارو نمیکنه. در جواب باید گفت همین الان که حرف میزنیم کروم توی نسخه اندروید اجازه نصب اکستنشنو نمیده ولی انقد سیستم انحصاریه و رقابتی وجود نداره که بخش خیلی خیلی کمی از یوزرای اندروید مرورگر دیگه ای نصب میکنن.
بالاخره که هم به این خاطر که موزیلا توسط یک سازمان غیر انتفاعی مدیریت میشه و دنبال چاپیدن مخاطباش نیست هم به این خاطر که نسخه اندروید هم بتونم منتشر کنم موزیلارو انتخاب کردم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، RON!N ، Nila
بله بله همین که ایشون گفت درسته ...
*وقتی از مطلب هیچی سرت نمیشه

ولی حمایت میکنیم
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Cripher ، RON!N
(2020/10/26، 06:34 PM)Cripher نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه . 7 اگه دوست داری کدو بدم دستی اینجکت کن ببین کار میکنه یا نه...
نسخه ای که تو راهه سازگارترو پایدار تره ولی بازم فک نکنم مشکل از سمت کد باشه. چون اونطوری باید یه تغییراتی میدیدی ولی درست کار نمیکردن. الان که میگی هیچ تغییری نمیکنه باید دید مشکل کجاست.

(2020/10/26، 09:18 AM)کدو تنبل ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دلیلشو قبلا گفتم.
اول از همه اینکه از گوگل جهانخوار بپرهیزید  22
و بعدم گوگل برای ثبت اکستنشن توی وب استور پول میگیره و چیزی که تو وب استور خود مرورگرت نباشه برای نصب کردن امن نیست.
حتی اگه پولرم بدم گوگل داره وب استورشو میبنده که دلیلشم خیلی پنهان نیست. اکثر درامد گوگل از تبلیغاتو مخصوصا تبلیغات یوتیوبه که میشه با یک اکستنشن سبکو ساده همه تبلیغاتو بلاک کرد. شاید بگین خوب وقتی وب استورور ببنده بقیه میرن جاهای دیگه و برای حفظ یوزراشم که شده اینکارو نمیکنه. در جواب باید گفت همین الان که حرف میزنیم کروم توی نسخه اندروید اجازه نصب اکستنشنو نمیده ولی انقد سیستم انحصاریه و رقابتی وجود نداره که بخش خیلی خیلی کمی از یوزرای اندروید مرورگر دیگه ای نصب میکنن.
بالاخره که هم به این خاطر که موزیلا توسط یک سازمان غیر انتفاعی مدیریت میشه و دنبال چاپیدن مخاطباش نیست هم به این خاطر که نسخه اندروید هم بتونم منتشر کنم موزیلارو انتخاب کردم.

نه نه ممنون من کدو اینا رو سر در نمیارم21
اوکی صبر میکنم تا نسخه جدید رو امتحان کنم تنکس 113
پاسخ
 سپاس شده توسط Cripher
دو نکته
اول اینکه خوبه لینک رو تو پست اول درج کنی
دوم اینکه خوبم هست که کدت رو تو گیت هاب بذاری
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

(برای شنیدن پادکست صدای بیکر رو عکس کلیک کنید 4)
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، Cripher
(2020/10/26، 11:41 PM)ArshA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دو نکته
اول اینکه خوبه لینک رو تو پست اول درج کنی
دوم اینکه خوبم هست که کدت رو تو گیت هاب بذاری

باوشه از نسخه بعد لینکو به پست اول اضافه میکنم(فک نمیکردم اصن نسخه دویی باشه یا اینقد روش ارسال بیاد که گم شه 22 )
گیت هابم داره یه طورایی ضربه میزنه کلا هر گونه تمرکز زدایی خوبه. اگه سرسشو میخوای کلا هر اکستنشنی که باشه کورش جی اسو جی سانه که دوتاش اسکریپتینو چیزی که نوشته شده در دسترس مخاطبه.
همین الان اگه نصب کردی، چیزی کامپایل نمیشه که نتونی بخونی. بازم اگه میخوای خود دات گیتو ببینی میتونم برات یه جایی جز گیت هابو لبو اینا بزارم.(نمیدونم خود موزیلا دولوپر هاب میزاره چیزی که من سابمیت میکنمو ببینی یا نه 7 ولی اگه بشه به اونم میتونم دسترسی بدم.)

البته ترسیم نداره اگه میخوای بزارم گیت هاب
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد